BAŞKAN ÇINAR VAKIF, DERNEK, SENDİKA VE ESNAF ODALARI BAŞKANLARINI AĞIRLADI
Gündem, 03 Kasım 2023 13:11![BAŞKAN ÇINAR VAKIF, DERNEK, SENDİKA VE ESNAF ODALARI BAŞKANLARINI AĞIRLADI](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-cinar-vakif-dernek-sendika-ve-esnaf-odalari-baskanlarini-agirladi-2254.jpg)
BAŞKAN ÇINAR VAKIF, DERNEK, SENDİKA VE ESNAF ODALARI BAŞKANLARINI AĞIRLADI
“Yatırımlarımızın Temelinde Birlik, Beraberlik ve Ortak Akıl Var”
‘Cumhuriyetin 100’ncü Yılına Yakışan 100 Yatırım’ sunum toplantısında Malatya’da faaliyetlerine devam eden Vakıf, Dernek, Sendika ve Esnaf Oda Başkanlarını ağırlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’ta hayata geçen tüm yatırımları toplumun tüm kesimlerinin destekleriyle birlik ve beraberlik içerisinde hizmete sunduklarını söyledi.
Gündüzbey Sosyal Tesislerinde gerçekleşen ‘Cumhuriyetin 100’ncü Yılına Yakışan 100 Yatırım’ sunum toplantısında ilk olarak Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın öncülüğünde 2019 ile 2023 yılları arasında Yeşilyurt’ta hayata geçen yatırımlar ile devam eden projelerin yer aldığı sinevizyon gösterimi yapıldı.
Yeşilyurt’un dünü, bugünü ve yarınları üzerine fikir alış verişi şeklinde geçen bilgilendirme sunumunda konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar sivil toplum kuruluşu, meslek örgütleri, esnaf odaları, vakıf ve derneklerle her zaman koordineli ve uyumlu çalışarak Malatya’ya en güzel hizmetlerin gelmesi için çalıştıklarını söyledi.
Yeşilyurt’u ‘Sürekli Gelişim, Sürekli Değişim ve Sürekli Kalkınma’ anlayışıyla yöneterek ilçenin hem bugününe hem de yarınlarına yönelik yatırımlarda bulunduklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, her alanda çalışan her alanda proje üreten hizmet felsefesiyle çalışarak ‘Herkesin ve Herkesimin Belediyesi’ olduklarını dile getirdi.
Konuşmasında 2019 ile 2023 yılları arasında hayata geçen 100 yatırımın temelinde birlik, beraberlik ve ortak akıl anlayışının hâkim olduğuna vurgu yapan Başkan Çınar, “ Cumhuriyetimizin 100’ncü kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu özel günlerde bizlerde geride kalan dönemde gerçeğe dönüştürdüğümüz 100 yatırımla tarihsel ve kültürel hazineleriyle kendisine has zenginliklere sahip güzel ilçemiz Yeşilyurt’umuzun hem bugününe hem de yarınlarına hizmet ediyoruz. Fikir, öneri ve tespitlerinden her zaman yararlandığımız Sivil Toplum Kuruluşu, Meslek Örgütleri, Esnaf Odaları, Vakıf ve Derneklerimiz ile de bu anlamda güzel bir iletişime sahibiz. Şehrimizde aktif olarak çalışıp hizmetlere katkı sağlayan kurum ve kuruluşlarımızla aramızdaki bağlarımızı sürekli güçlendirip, geliştiriyoruz. Bu güçlü ve samimi bağ sayesinde toplumun ihtiyaç duyduğu yatırımları hep birlikte hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hepimizin tek gayesi şehrimize ve ilçemize en güzel yatırımların gelmesidir. Bugüne kadar ki desteklerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. 2019 yılındaki seçimlerde şehrimizde vaat açıklayan tek belediye biz olduk, 45 vaadimizi tamamlarken bugün itibariyle 100 yatırımı geçtik. Yeşilyurt İlçesinde kentsel dönüşümden kültürel yatırımlara, alt ve üst yapı yatırımlarından gençlik ve spor yatırımlarına, park ve bahçe hizmetlerinden bölge turizmini ayağa kaldıracak yatırımlara, sıfır atıktan temizliğe kadar her alanda çok aktif bir şekilde çalışıyoruz. Gençlik yatırımlarımızdan dolayı Cumhurbaşkanımızdan, Sıfır Atık yatırımlarımızdan dolayı da Cumhurbaşkanımızın eşinden başarı ödülleri aldık. Hizmetlerimizi tek bir alanla asla sınırlandırmadık her alanda iddialı olduk, her alanda yatırım yaptık, sorumluluktan asla kaçmadık. Kimseyi ötekileştirmeden 81 mahallemizin tamamına yatırım yaptık, mahallelerimizi güzelleştirmeye, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaya çalıştık. Bize verilen görevin hakkını verebilmek içinde 7/24 çalışıyoruz. Hizmet ederken birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu her zaman ön plana koyduk, toplumun tüm kesimleriyle istişarelerde bulunduk, ortak akla her zaman önem verdik. Toplumun temel taşı olan sivil toplum kuruluşu, meslek örgütleri, esnaf odaları, vakıf ve derneklerimiz ile de her zaman koordineli ve uyumlu çalışmalarımıza bundan sonrada devam edeceğiz.” diye konuştu.
Başkan Çınar konuşmasının devamında, “ 2019 yılından bugüne kadar 1 milyar 794 milyon 181 bin TL’yi bulan 100 yatırımı hayata geçirdik. Aynı zamanda belediyemizin de destekleriyle toplam 1 Milyar 948 Milyon 428 Bin TL.’yi bulan devlet yatırımlarıyla birlikte bu dönemi hareketli ve dinamik bir şekilde geçirdik. Yeşilyurt’u Türkiye Yüzyılına hazırlamak tek gayemizdir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlayan Türkiye Yüzyılına uygun yatırımlarımızın sayısını artırmak içinde bundan sonrada aynı dinamizm ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Gündem, 03 Kasım 2023 13:11
Yorumlar (0)
![Başkan Taşkın, ‘Söz Millette’](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-taskin-soz-millette-3250.jpg)
Başkan Taşkın, ‘Söz Millette’
![Bu Ödül Malatya'ya iyi Gelecek..." Mi ?????](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/bu-odul-malatya-ya-iyi-gelecek-quot-mi-3249.jpg)
Bu Ödül Malatya'ya iyi Gelecek..." Mi ?????
![Deprem Konutlarında İncelemelerde Bulundu](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/deprem-konutlarinda-incelemelerde-bulundu-3248.jpg)
Deprem Konutlarında İncelemelerde Bulundu
![İnsan ve Toplum Odaklı Hizmet Anlayışıyla Çalışıyoruz”](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/insan-ve-toplum-odakli-hizmet-anlayisiyla-calisiyoruz-3247.jpg)
İnsan ve Toplum Odaklı Hizmet Anlayışıyla Çalışıyoruz”
![Malatya Büyükşehir Belediyesi, Gelen Hibelerle Hizmet ve Yatırımlarını Artırıyor](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/malatya-buyuksehir-belediyesi-gelen-hibelerle-hizmet-ve-yatirimlarini-artiriyor-3246.jpg)
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Gelen Hibelerle Hizmet ve Yatırımlarını Artırıyor
![Başkan Taşkın Kuyumcular Çarşısı Esnafını Ziyaret Etti](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-taskin-kuyumcular-carsisi-esnafini-ziyaret-etti-3244.jpg)
Başkan Taşkın Kuyumcular Çarşısı Esnafını Ziyaret Etti
![Tüfenkci, Meclis’te kayısının sorunlarına değindi,](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/tufentmo-nun-destekleme-alimlari-yapmasi-lisansli-depolarin-devreye-girmesi-ve-tesviklerin-verilmesi-onemlidir-kci-meclis-te-kayisinin-sorunlarina-degindi-tff-nin-yeni-malatyaspor-kararini-elestirdi-3243.jpg)
Tüfenkci, Meclis’te kayısının sorunlarına değindi,
![Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/narkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugu-3242.jpg)
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü
![Gazeteciler’den Başkan Geçit’e Teşekkür Ziyareti](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/gazeteciler-den-baskan-gecit-e-tesekkur-ziyareti-3241.jpg)
Gazeteciler’den Başkan Geçit’e Teşekkür Ziyareti
![AKÇADAĞDER Gazetecileri Unutmadı](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/akcadagder-gazetecileri-unutmadi-3240.jpg)
AKÇADAĞDER Gazetecileri Unutmadı
![Akçadağ İlçesin'de Traktör Kazası](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/akcadag-ilcesin-de-traktor-kazasi-3239.jpg)
Akçadağ İlçesin'de Traktör Kazası
![26. KAYISI FESTİVALİNDE ELİF BUSE DOĞAN VE ALİŞAN MALATYALILARLA BULUŞTULAR](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/26-kayisi-festivalinde-elif-buse-dogan-ve-alisan-malatyalilarla-bulustular-3238.jpg)
26. KAYISI FESTİVALİNDE ELİF BUSE DOĞAN VE ALİŞAN MALATYALILARLA BULUŞTULAR
![İmrek Cumhurbaşkanlığına Adaylığını açıkladı](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/imrek-cumhurbaskanligina-adayligini-acikladi-3237.jpg)
İmrek Cumhurbaşkanlığına Adaylığını açıkladı
![Sadıkoğlu: “TMO, kayısıda taban fiyat belirleyerek ürün alımı yapmalı”](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/sadikoglu-tmo-kayisida-taban-fiyat-belirleyerek-urun-alimi-yapmali-3236.jpg)
Sadıkoğlu: “TMO, kayısıda taban fiyat belirleyerek ürün alımı yapmalı”
![MAGİNDER, Malatya’yı aşure programında birleştirdi](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/maginder-malatya-yi-asure-programinda-birlestirdi-3235.jpg)
MAGİNDER, Malatya’yı aşure programında birleştirdi
![KAYISI FESTİVALİNDE OĞUZHAN KOÇ RÜZGÂRI ESTİ](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/kayisi-festivalinde-oguzhan-koc-ruzgari-esti-3234.jpg)
KAYISI FESTİVALİNDE OĞUZHAN KOÇ RÜZGÂRI ESTİ
![26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/26-inci-kultur-sanat-etkinlikleri-ve-kayisi-festivali-kortej-yuruyusu-yapildi-3233.jpg)
26’INCI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ VE KAYISI FESTİVALİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI
![AĞBABA; BATSIN SİZİN ADALETİNİZ, BATSIN SİZİN 2.500 LİRANIZ](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/agbaba-batsin-sizin-adaletiniz-batsin-sizin-2-500-liraniz-3232.png)
AĞBABA; BATSIN SİZİN ADALETİNİZ, BATSIN SİZİN 2.500 LİRANIZ
![Başkan Geçit, “İkizce Mahallemizin Ulaşım Ağını Yeniliyoruz”](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-gecit-ikizce-mahallemizin-ulasim-agini-yeniliyoruz-3231.jpg)
Başkan Geçit, “İkizce Mahallemizin Ulaşım Ağını Yeniliyoruz”
![TATLI BİR YARIŞMA’ YARIN YAPILACAK](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/tatli-bir-yarisma-yarin-yapilacak-3230.jpg)
TATLI BİR YARIŞMA’ YARIN YAPILACAK
![Battalgazi’de Yaz Kursları Tüm Hızıyla Devam Ediyor](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/battalgazi-de-yaz-kurslari-tum-hiziyla-devam-ediyor-3229.jpg)
Battalgazi’de Yaz Kursları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
![Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/battalgazi-ilce-emniyet-mudurlugu-3228.jpg)
Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü
![AKÇADAĞDER Yönetiminden Esenlik Genel Müd. Tay’a Ziyaret](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/akcadagder-yonetiminden-esenlik-genel-mud-tay-a-ziyaret-3227.jpg)
AKÇADAĞDER Yönetiminden Esenlik Genel Müd. Tay’a Ziyaret
![Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali Kapsamında,](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/malatya-kultur-sanat-etkinlikleri-ve-kayisi-festivali-kapsaminda-3226.jpg)
Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivali Kapsamında,
![FESTİVAL KONSERLERİ BAŞLIYOR](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/festival-konserleri-basliyor-3225.jpg)
FESTİVAL KONSERLERİ BAŞLIYOR
![TİMBİR Malatya Temsilciliğine İskender Yılmaz Atandı](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/timbir-malatya-temsilciligine-iskender-yilmaz-atandi-3224.jpg)
TİMBİR Malatya Temsilciliğine İskender Yılmaz Atandı
![Milletvekili Ölmeztoprak’tan FKA ile Teknokent ziyareti](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/milletvekili-olmeztoprak-tan-fka-ile-teknokent-ziyareti-3223.jpg)
Milletvekili Ölmeztoprak’tan FKA ile Teknokent ziyareti
![Narkotik Suçlarla Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüğü](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/narkotik-suclarla-mucadele-ve-istihbarat-sube-mudurlugu-3222.jpg)
Narkotik Suçlarla Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüğü
![ESNAFIMIZI VE YÖNETİCİLERİMİZİ SAĞDUYULU OLMAYA DAVET EDİYORUZ](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/esnafimizi-ve-yoneticilerimizi-sagduyulu-olmaya-davet-ediyoruz-3221.jpg)
ESNAFIMIZI VE YÖNETİCİLERİMİZİ SAĞDUYULU OLMAYA DAVET EDİYORUZ
![Battalgazi Belediyesi Boran Mahallesi’ndeki Ulaşım Problemini Çözdü](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/battalgazi-belediyesi-boran-mahallesi-ndeki-ulasim-problemini-cozdu-3220.jpg)
Battalgazi Belediyesi Boran Mahallesi’ndeki Ulaşım Problemini Çözdü
![187 ÜRETİCİNİN KATILIMIYLA YAŞ KAYISI YARIŞMASI YAPILDI](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/187-ureticinin-katilimiyla-yas-kayisi-yarismasi-yapildi-3219.jpg)
187 ÜRETİCİNİN KATILIMIYLA YAŞ KAYISI YARIŞMASI YAPILDI
![KAYISI: FIRSATLAR VE RİSKLER’PANELİ DÜZENLENDİ](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/kayisi-firsatlar-ve-riskler-paneli-duzenlendi-3218.jpg)
KAYISI: FIRSATLAR VE RİSKLER’PANELİ DÜZENLENDİ
![Başkan Geçit; “Çırmıhtı ve Gündüzbey Aslına Uygun Yenilenecek”](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-gecit-cirmihti-ve-gunduzbey-aslina-uygun-yenilenecek-3217.jpg)
Başkan Geçit; “Çırmıhtı ve Gündüzbey Aslına Uygun Yenilenecek”
![“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” İlimizde Düzenlenen Etkinliklerle Anıldı](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-ilimizde-duzenlenen-etkinliklerle-anildi-3216.jpeg)
“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” İlimizde Düzenlenen Etkinliklerle Anıldı
![BAŞKAN ER, ‘MİLLETİMİZ 15 TEMMUZ’DA YENİ BİR DESTAN YAZDI’](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/baskan-er-milletimiz-15-temmuz-da-yeni-bir-destan-yazdi-3215.jpg)
BAŞKAN ER, ‘MİLLETİMİZ 15 TEMMUZ’DA YENİ BİR DESTAN YAZDI’
![Battalgazi’deki Yüzme Kurslarına Yoğun İlgi*](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/battalgazi-deki-yuzme-kurslarina-yogun-ilgi-3214.jpg)
Battalgazi’deki Yüzme Kurslarına Yoğun İlgi*
![Battalgazi Belediyesi, 44 Çocuğun Sünnetini Gerçekleştirdi](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/battalgazi-belediyesi-44-cocugun-sunnetini-gerceklestirdi-3213.jpg)
Battalgazi Belediyesi, 44 Çocuğun Sünnetini Gerçekleştirdi
![Ateşli Silahla Kavga](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/atesli-silahla-kavga-3212.jpg)
Ateşli Silahla Kavga
![Malatyalı Sporcunun Aikido Dan’daki Başarısı](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/malatyali-sporcunun-aikido-dan-daki-basarisi-3211.jpg)
Malatyalı Sporcunun Aikido Dan’daki Başarısı
![Metruk Yapıların Yıkımı Gerçekleştirildi](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/metruk-yapilarin-yikimi-gerceklestirildi-3210.jpg)