Yeni Malatyaspor- Bodrum maçı için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın talimatları ile, maç günü öğleden sonra eski belediye önünden MOTAŞ otobüslerinin taraftarlar için hareket edeceği bildirildi.
13 Ocak 2023 08:05
![Haydi Maça..! Haydi Maça..!](https://www.habermalatya44.com/resimler/icerikler/haydi-maca-1479.jpg?)
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'dan Yeni Malatyaspor'a desteği devam ediyor.
Yeni Malatyaspor- Bodrum maçı için Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın talimatları ile, maç günü öğleden sonra eski belediye önünden MOTAŞ otobüslerinin taraftarlar için hareket edeceği bildirildi.